piątek, 11 stycznia 2013

Zimowe plany sparingoweAż jedenaście meczów kontrolnych ma rozegrać Wisła w trakcie przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2012/2013. Wśród sparingpartnerów są ekipy z T-Mobile Ekstraklasy oraz z pierwszej, drugiej i trzeciej ligi. Sześć meczów zostanie rozegranych w Płocku, trzy odbędą się w Cetniewie podczas zgrupowania, a dwa na wyjazdach po powrocie z obozu.
Płoccy piłkarze od powrotu z urlopów trenują dwa razy dziennie. Do 16 stycznia zajęcia odbywają się w Płocku – na sztucznym boisku, w hali oraz na siłowni. 17 stycznia trener Marcin Kaczmarek wyjedzie ze swoimi podopiecznymi do Cetniewa. W nadmorskim Centralnym Ośrodku Sportu drużyna będzie przez dziesięć dni pracowała nad taktyką, techniką i siłą. W trakcie zgrupowania Wisła rozegra mecze kontrolne z  Lechią Gdańsk (19. stycznia), Polonią Warszawa (23. stycznia) i Gryfem Wejherowo (26. stycznia).

Po powrocie z Cetniewa nafciarze do wznowienia drugoligowych rozgrywek będą się szykować na własnych obiektach, rozgrywając kolejne test mecze. W Płocku ich rywalami będą: Tur Turek (30 stycznia), Pogoń Siedlce (2 lutego), MKS Kutno (6 lutego), Pelikan Łowicz (16 lutego), Wda Świecie (23 lutego) i Lech Rypin (2 marca). Wisła na wyjazdach zagra z Zawiszą (9 lutego w Bydgoszczy) i ze Stomilem (13 lutego w Olsztynie).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz