środa, 2 stycznia 2013

Powalczą o prezydencki pucharSzesnaście zespołów z Płocka, Sierpca, Gostynina i Łęczycy zmierzy się w trzeciej edycji Płock Cup – turnieju o puchar prezydenta Płocka. Patronem medialnym największej tego typu imprezy w Płocku, która odbędzie się 5-6 stycznia 2013 roku, jest Sportowiec Płocki. Impreza będzie rozgrywana w hali sportowej przy ulicy Korczaka w dzielnicy Borowiczki. 

Po losowaniu drużyny zgłoszone do imprezy zostały podzielone na cztery grupy. A: Ecco Energia, CNH Płock, Dubielak Gostynin i Łęczyca. B: Optic Medica, Mustangs, Pieterzak Holding i Piaski Warszawa. C: Arbor, UPS Płock, Precizo CZS, Sami Swoi. D: Peter Gum, DHL Płock, UM Sierpc, Emit Żychlin. W skład drużyny wchodzić może dziesięciu graczy oraz dwóch rezerwowych, którzy mogą być wykorzystani w spotkaniach niedzielnych. Każdy mecz będzie trwał 2 x 10 minut z przerwą na zmianę stron. Sobotnie mecze eliminacyjne rozpoczną się o 9.00 i potrwają do 19.30. Do kolejnej fazy rozgrywek awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. 

Pierwszy mecz niedzielny został zaplanowany na 9.00. Pojedynek finałowy powinien rozpocząć się o 17.30.
Zwycięzca turnieju otrzyma nagrodę w wysokości 2,5 tysiąca złotych. Organizatorzy przygotowali również dodatkowe nagrody dla najlepszych zawodników oraz liczne atrakcje dla kibiców.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz