środa, 2 stycznia 2013

Futboliści pozyskali sponsora

Fot. Archiwum klubu
Działająca na płockim rynku od 24 lat firma Trans-Sprzęt została nowym partnerem Wisły Płock. Umowa, która obowiązywać będzie przez dwanaście najbliższych miesięcy, została zawarta w Sylwestra 2012 roku. – Wisła Płock jest dobrem wyjątkowym. Pragniemy pomóc klubowi i wierzę, że naszym śladem pójdą inne płockie firmy – mówił po parafowaniu porozumienia sponsorskiego dyrektor zarządzający Trans-Sprzęt Mariusz Kaliwoda (na zdjęciu z lewej).
Dzięki porozumieniu zawartemu w ostatnim dniu starego roku, Trans-Sprzęt będzie mógł reklamować się na bandach przy głównym boisku, ogrodzeniu zewnętrznym stadionu im. Kazimierza Górskiego przy ulicy Łukasiewicza 34, klubowej stronie internetowej. Ściance konferencyjnej, plakatach meczowych oraz w oficjalnym klubowym wydawnictwie „Czas Wisły”. W zamian za to firma wpierać będzie przygotowania zespołu do rundy wiosennej. Jeżeli Wisła awansuje do pierwszej ligi, przewidywane jest dodatkowe świadczenie sponsorskie.

Działający od 24 lat Trans-Sprzęt to płocka firma z branży budowlanej współpracująca między innymi z Orlenem, Strabagiem, Polimeksem-Mostostal, Petro-Energo-Remem i Bilfinger Bergerem Budownictwo S.A.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz