środa, 7 listopada 2012

Tym razem zagrali bez problemówTydzień temu rozgrywki w najniższych klasach okręgowych prowadzonych przez Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej zostały storpedowane przez nagły atak zimy. Odbyły się zaledwie dwa z zaplanowanych piętnastu meczów. Tym razem jednak takich problemów nie było. W klasie okręgowej zgodne zwycięstwa odniosły trzy zespoły z czołówki. W A-klasie doszło do meczu na szczycie, w którym Spójnia Mała Wieś rozprawiła się z Wichrem Cieszewo, umacniając się dzięki temu na pozycji lidera. Tylko dwa mecze zostały rozegrane w B-klasie. W jednym z nich doszło jednak do solidnej niespodzianki. Lucieńska Błyskawica tylko zremisowała z rezerwami Bzury Chodaków.
Nie zwalnia tempa Amator Maszewo, który rozbił Zryw z Bielska, zapisując na swoim koncie już jedenasty wygrany mecz w tym sezonie. Warto przy tym zauważyć, że maszewianie jako jedyni w okręgówce w sezonie 2012/2013 nie zaznali jeszcze goryczy porażki. Takim samym wyczynem w B-klasie może pochwalić się Błyskawica Lucień.

Efektowne zwycięstwo nad Kormoranem Łąck odniosła Wisła z Duninowa. Bardzo cenną wygraną na wyjeździe zapisała na swoim koncie Skra Drobin. Unia Czermno jak na beniaminka spisuje się doskonale, jednak w konfrontacji z rutyniarzami z Drobina nie miała wiele do powiedzenia.

Aż dziesięć bramek padło w konfrontacji płockiego Stoczniowca ze Skrwą Łukomie, która zakończyła się wynikiem remisowym. Szansy na wyprzedzenie beniaminka nie wykorzystał Orzeł Goleszyn, który zaledwie zremisował w wyjazdowym meczu z Wisłą Sobowo.

Spójnia Mała Wieś utrzymała się na prowadzeniu w tabeli A-klasy dzięki efektownej wygranej z Wichrem Cieszewo, który wciąż pozostaje w czołówce. Po siedem bramek swoim przeciwnikom strzeliły ekipy Startu Proboszczewice (na wyjeździe) oraz Iskry Kozłowo. Tylko o jednego gola gorsi okazali się Czarni Rempin.

Olimpia Gozdowo urządziła sobie ostre strzelanie w meczu z FK Rybno. Gospodarze zbyt mało uwagi zwracali jednak na defensywę, przez co stracili dwa gole. Błyskawica Lucień po raz drugi w tym sezonie musiała zadowolić się podziałem punktów. Tym razem w pojedynku z rezerwami Bzury Chodaków. Lider prowadzi zdecydowanie, mając aż 13 punktów przewagi nad Deltą. Gracze z Miszewka rozegrali jednak dwa mecze mniej.

Klasa okręgowa
14. kolejka: Amator Maszewo - Zryw Bielsk 4:1, Unia Iłów - Pogoń Słupia 3:1, Świt Staroźreby - Polonia Radzanowo 2:4, Wisła Duninów - Kormoran Łąck 5:0, Wisła Sobowo - Orzeł Goleszyn 1:1, ULKS Ciółkowo - Huragan Bodzanów 3:1, Unia Czermno - Skra Drobin 1:3, Stoczniowiec Płock - Skrwa Łukomie 5:5. Tabela : 1. Amator 36, 2. Wisła D. 33, 3. Skra 28

A-klasa
11. kolejka: Czarni Rempin - Orkan Lelice 6:1, Spójnia Mała Wieś - Wicher Cieszewo 5:0, Stegny Wyszogród - Start Proboszczewice 1:7, Kasztelan Białe Błoto - Zorza Szczawin 1:1, Sparta Mochowo - Lwówianka Lwówek 2:3, Iskra Kozłowo - Relax Miszewo 7:1. Tabela: 1. Spójnia 25, 2. Start 22, 3. Wicher 21

B-klasa
12. kolejka: Błyskawica Lucień - Bzura II Chodaków 1:1, Olimpia Gozdowo - FK Rybno 6:2. Pauzowały: Delta Miszewko i Mazowia Słubice. Tabela: 1. Błyskawica Lucień 23, 2. Delta 10, 3. Mazowia 10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz