poniedziałek, 26 listopada 2012

Łodzianie kolejną ofiarą rezerw. Orlen Wisła II – ChKS 32:26Dziewiątą wygraną w sezonie 2012/2013 zanotowała na swoim koncie rezerwowa ekipa szczypiornistów Orlen Wisły. Tym razem podopieczni trenerów Roberta Jankowskiego i Bogdana Janiszewskiego rozprawili się z Chojeńskim Klubem Sportowym. Łodzianie walczyli o jak najlepszy dla siebie rezultat, ale ostatecznie musieli uznać wyższość młodych nafciarzy. Zespół z Płocka wygrał dotychczas dziewięć z dziesięciu rozegranych przez siebie meczów i w drugoligowej tabeli zajmuje pierwsze miejsce, wyprzedzając AZS UMCS Lublin i Warszawiankę.

Gospodarze od początku meczu starali się narzucić rywalom swoje warunki gry, dzięki czemu dość szybko objęli trzybramkowe prowadzenie, który z czasem powiększyli do sześciu oczek. Taka właśnie różnica utrzymała się do końca pierwszej połowy.

Po zmianie stron goście robili wszystko, aby zmniejszyć bramkową różnicę i w pewnym momencie wydawało się, że ich starania zakończą się powodzeniem. Kwadrans przed końcem zespół z Łodzi przegrywał już tylko trzema oczkami i wydawało się, że końcówka spotkania może przynieść wielkie emocje. Na szczęście trenerzy Robert Jankowski i Bogdan Janiszewski ustawili swoich podopiecznych tak, że końcówka spotkania należała do nich. Płocczanie zdołali ponownie powiększyć swoje prowadzenie, a po zakończeniu meczu mogli cieszyć się z kolejnej wygranej. Na miano najlepszych strzelców zasłużyli tym razem Mateusz Piechowski i Michał Sikorski, którzy zdobyli po sześć bramek.

Orlen Wisła II Płock - ChKS Łódź 32:26 (19:13)
Orlen Wisła II: Góral, Dankiewicz – Staniszewski 1, Lewandowski 2, Zawadzki 2, M. Sikorski 6, J. Sikorski 2, Kociuba 1, Kisiel 1, Chrobociński 1, Góralski, Piechowski 6, Mikołajewski 3, Olszewski 3, Grzywiński 4.
ChKS: Grabowski, Karasiński - Fałdrowicz, Binkowski, Witczak 3, Kruś, Nowicki 5, Darnowski 1, Biernacki 7, Scios, Kucharski 4, Sadliński 4, Każmierczak 1, Tietianiec, Zasada, Kuśmierczyk 1.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz