środa, 1 sierpnia 2012

Siatkarskie emocje na SobótceAż 32 dwuosobowe ekipy z Płocka, Sierpca, Zawidza, Skępego, Mławy, Pułtuska, Makowa Mazowieckiego, Serocka, Wyszogrodu i Słupna zagrają w pierwszej edycji turnieju siatkówki plażowej Prima Cup – Płock 2012. Zainteresowanie imprezą organizowaną przez Urząd Miasta Płocka, było tak wielkie, że organizatorzy musieli utworzyć listę rezerwową. W związku z gigantycznym zainteresowaniem imprezą Miejski Zespół Obiektów Sportowych przygotowuje na Sobótce dodatkowe, czwarte boisko. Zawody zostaną rozegrane w niedzielę 5 sierpnia. Początek został zaplanowany na 9.30.

Wśród par, które zgłosiły się do udziału w imprezie, nie brakuje ekip, które są stałymi bywalcami turniejów siatkówki plażowej organizowanych nie tylko w Płocku i najbliższej okolicy. Można się więc spodziewać, że poziom rywalizacji będzie bardzo wysoki. Co ciekawe, na liście startowej znalazły się dwie pary żeńskie.

Organizatorzy zapewniają okolicznościowe koszulki do gry dla wszystkich uczestników turnieju oraz gadżety. Aż osiem najlepszych ekip dostanie puchary, co jest ewenementem w skali kraju. Dodatkowe nagrody niespodzianki będą losowane nie tylko dla najlepszych, ale wśród wszystkich uczestników.

Miejski Zespół Obiektów Sportowych przygotowuje oprawę muzyczną imprezy, a także wiele dodatkowych atrakcji. Będzie wśród nich między innymi laserowy plater, dzięki któremu można wyryć wskazany napis np. na ołówku (organizatorzy będą mieli do swej dyspozycji kilkaset takich ołówków).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz