poniedziałek, 4 czerwca 2012

Pożegalny mecz trenera Pali

Piłkarze Wisły wygrali z Olimpią Koło 3:0 w pokazowym meczu, który miał uświetnić jubileusz 650-lecia miasta Koła. Spotkanie, w którym dwa gole dla zwycięskiego zespołu zdobył Kamil Biliński, a jednego Przemysław Szabat, było ostatnim, w którym na ławce trenerskiej zasiadł Libor Pala (na zdjęciu). Czech w nowym sezonie nie poprowadzi już ekipy nafciarzy. Nazwisko nowego szkoleniowca Wisły ma zostać podane w najbliższym czasie.
W Kole Wisła zagrała w mocno eksperymentalnym zestawieniu. W składzie pojawiło się kilku zawodników z kadry drugiego zespołu. Być może część z nich już niebawem trafi do szerokiej kadry pierwszego zespołu. Nie wiadomo na razie, kto będzie prowadził Wisłę w sezonie 2012/2013. Oficjalna strona klubowa podając informację dotyczącą meczu w Kole, podkreśliła, że był on ostatnim, w którym na trenerskiej ławce zasiadł Libor Pala. Jednocześnie pojawiła się wiadomość, że już wkrótce powinno być znane nazwisko nowego szkoleniowca płockiego klubu.

Wisła w meczu z Olimpią Koło zagrała w następującym zestawieniu: K. Kamiński (Kwiatkowski) - Jaroń, Nadolski, Bieńkowski, Synowicz (Stański) - Szabat (Mosart), Rutkowski (Kołodziejski), Hiszpański, P. Kamiński - Biliński, Garczewski.

Piłkarze rozpoczęli już trzytygodniowe urlopy. Od 15 czerwca powinni rozpocząć zajęcia indywidualne według zaleceń przygotowanych przez sztab szkoleniowy. Zawodnicy, którzy w sezonie 2012/2013 będą walczyli w drugiej lidze o powrót Wisły na zaplecze ekstraklasy, powinni pojawić się na pierwszym treningu 26 czerwca. Płocczanie do nowego cyklu rozgrywkowego przygotowywać się będą na własnych obiektach. W planie jest sześć meczów sparingowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz