wtorek, 5 kwietnia 2011

Płockie złoto na Kujawach

Młode szczypiornistki AZS PWSZ Jutrzenki Płock wygrały mocno obsadzony Wiosenny Turniej Piłki Ręcznej Juniorek Młodszych rozegrany w Lubiczu Górnym (woj. kujawsko-pomorskie). Płocczanki wygrały pięć spotkań, remisując jedno. W siódemce gwiazd imprezy znalazły się dwie zawodniczki z Płocka. Był to ostatni sprawdzian juniorek młodszych Jutrzenki przed turniejem ćwierćfinałowym mistrzostw Polski.

Na pierwszy ogień poszła ekipa Drwęcy Novar Lubicz, pełniąca obowiązki gospodarza imprezy, ograna przez płocczanki dzięki dobrej grze w drugiej połowie. LUKS Orlik Reszel został zdominowany od pierwszych minut spotkania i niewiele miał do powiedzenia. Podobnie było z grach z Vambresią Wąbrzeźno i MTS-em Giżycko.

Jedyny remis Jutrzenka zanotowała w pojedynku z CHKS-em Łódź. W ostatnim meczu natomiast płocczanki uporały się z Vistalem Łączpol Gdynia, zapewniając sobie pierwsze miejsce w całym turnieju. W siódemce gwiazd imprezy znalazły się Edyta Charzyńska i Monika Obrębalska. Na miano najlepszej zawodniczki zespołu Jutrzenki zasłużyła natomiast Ola Kotarska. Ostatni sprawdzian płocczanek przed ćwierćfinałami mistrzostw Polski wypadł więc bardzo dobrze. Oby uzyskane wyniki okazały się dobrym prognostykiem przed mistrzowskimi zmaganiami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz