czwartek, 18 lipca 2013

Podzielili grupy

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podał podział na grupy zespołów IV ligi seniorów oraz terminarz na rundę jesienną w tej klasie rozgrywkowej. Tradycyjnie wszystkie zespoły z Okręgu Płockiego znalazły się w grupie północnej. Czwartoligowcy zmagania rozpoczną 10 sierpnia. Najciekawiej zapowiada się inauguracja dla Wisły II Płock, która w pierwszym meczu zmierzy się na wyjeździe z MKS Polonia Warszawa - tym co pozostało po "Czarnych Koszulach", zespole, który ze względu na brak licencji został zdegradowany z ekstraklasy aż o trzy klasy rozgrywkowe.


Również na wyjeździe rozpoczną rozgrywki Błękitni Gąbin. Zagrają z Naprzodem Skórzec, tegorocznym beniaminkiem z siedleckiej ligi okręgowej. który na tak wysokim poziomie rozgrywek będzie grał już drugi raz w swojej historii. Gąbinianie z pewnością będą mogli spodziewać się gorącego przyjęcia kibiców i specjalnej oprawy meczu. 

Tymczasem beniaminek z podpłockiego Maszewa, który ostatnio niczym satelita kursuje między IV ligą a okręgówką, podejmie w inauguracyjnym meczu solidnego czwartoligowca z Mławy - Mławiankę. Nieco już odległe od Płocka zespoły - Mazur Gostynin i Bzura Chodaków zainaugurują czwartoligowe rozgrywki meczami wyjazdowymi. Mazur z MKS Ciechanów, a Bzura z Bugiem Wyszków.  Ostatnią kolejkę czwartej ligi wyznaczono na 9 listopada.

W grupie północnej w tej klasie rozgrywkowej zagrają ponadto: OTS Korona HID Ostrołęka, MKS Wkra Żuromin, MKS Przasnysz, MKS Narew Ostrołęka, MKS Czarni Węgrów, KS Ostrovia Ostów Mazowiecka, KS Łomianki oraz Błękitni Raciąż.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz