piątek, 14 czerwca 2013

Podwójna medalistka MP z Płocka

Zawodniczka KS Masovia Płock, Magdalena Koba została dwukrotną medalistką XXXIV Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w badmintonie, które odbyły się w Solcu Kujawskim. Jedynaczka z Masovii swój sukces odniosła w kategorii wiekowej 40+ i 35+.

Płocczanka złoty medal zdobyła w kategorii 40+ w grze mieszanej, w której partnerował jej Tomasz Stopa z Suchedniowa (oboje na zdjęciu na najwyższym stopniu podium). Srebro wywalczyła w grze podwójnej kobiet w kategorii 35+ w parze z Agatą Lipowską z Warszawy.

Magdalena Koba w ruchu "weterańskim" startuje od roku 2004 i ma już na swoim koncie sześć medali złotych, cztery srebrne i cztery brązowe krążki zdobyte w Mistrzostwach Polski, a także najcenniejszy, brązowy medal Mistrzostw Europy.