wtorek, 7 maja 2013

Szczypiorniak w Płocku młodzieżą stoiJuniorki młodsze AZS PWSZ Jutrzenki Płock awansowały do finałów Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowych. Jeszcze lepiej spisali się juniorzy młodsi SKF Wisły Płock. W Mistrzostwach Polski rozgrywanych w najmłodszej grupie wiekowej w turnieju finałowym zagrają aż dwa zespoły tego klubu – ekipa złożona z chłopców urodzonych w 1996 roku oraz drużyna oparta na graczach o rok młodszych.

Wprawdzie na razie nie wiadomo jeszcze, kto będzie organizatorem Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych, jednak znane są już grupy turnieju finałowego. Zespół trenerów Marka Jagodzińskiego i Daniela Jarosza będzie musiał walczyć z Sośnicą Gliwice, Kusym Kraków oraz MKS MOS-em Gniezno. Drugą grupę tworzą: MTS Kwidzyn, Varsovia, MKS Słupia Słupsk oraz MKS Łukovia Łuków.

Organizatorem turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych będzie MTS Kwidzyn. Właśnie ta ekipa będzie ostatnim przeciwnikiem SKF Wisły I w fazie pucharowej w meczu zaplanowanym na 14 maja. Dwa dni wcześniej SKF Wisła I zagra z Czarnymi Regimin, a 13 maja z Padwą Zamość.

SKF Wisła II w niedzielę 12 maja zmierzy się ze Spartą Oborniki, 13 maja zagra z Zagłębiem Lubin, a fazę grupową zakończy bojem z ASPR-em Zawadzkie. Po dniu przerwy czyli 16 maja odbędą się mecze o miejsca 5-8 i 1-4. Na 17 maja zaplanowane są pojedynki o poszczególne miejsca w turnieju finałowym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz