piątek, 16 listopada 2012

Ta ostatnia sobota...


Już tylko jedna kolejka pozostała do zakończenia rundy jesiennej sezonu 2012/2013 w grupie wschodniej drugiej ligi. Wisła na zakończenie piłkarskiej wiosny podejmować będzie w Płocku Garbarnię Kraków. Podopieczni trenera Marcina Kaczmarka mają szansę zimową przerwę w rozgrywkach spędzić nawet na pierwszym miejscu. Niestety, nie wszystko zależy wyłącznie od  nich samych. 
Po szesnastu kolejkach spotkań Wisła Płock zajmuje w tabeli drugie miejsce z dorobkiem 30 punktów. Trzy oczka więcej ma prowadząca Puszcza Niepołomice. Po 28 punktów mają Resovia, Wisła Puławy i Pelikan Łowicz. Puławian i ekipę z Łowicza czeka jednak jeszcze zaległe spotkanie. 

Ekipa trenera Marcina Kaczmarka w dotychczasowych 16 meczach zanotowała dziewięć wygranych, trzy remisy i cztery porażki. Występują  w roli gospodarza nafciarze w tym sezonie wygrali tylko trzykrotnie. Sobotni mecz z Garbarnią, który rozpocznie się o 16.00, może wpłynąć na poprawienie tej statystyki.

Zespół z Krakowa zajmuje obecnie jedenastą lokatę w drugoligowej tabeli. Ekipa prowadzona przez trenera Marka Motykę zdobyła dotychczas 21 punktów dzięki sześciu wygranym i trzem remisom. Krakowianie na swoim koncie mają również siedem porażek, w tym aż pięć na własnym boisku. Garbarnia w meczach wyjazdowych uzbierała dotychczas dziewięć punktów dzięki dwóm wygranym meczom i trzem remisom.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz