piątek, 16 listopada 2012

Płocczanin z wizytą u Joanny MuchyJan Kłębek z Płockiej Akademii Karate Tradycyjnego znalazł się w gronie przedstawicieli karateków, którzy spotkali się z minister sportu i turystyki. Joanna Mucha przyjęła w siedzibie swojego resortu medalistów zorganizowanych w Łodzi Mistrzostw Świata w karate. Warto przypomnieć, że płocczanin osiągnął w tej imprezie wielki sukces, sięgając po srebrny medal.

To ogromny zaszczyt gościć Państwa i móc osobiście pogratulować tych wszystkich spektakularnych sukcesów, nie tylko ostatnich, wywalczonych podczas mistrzostw świata w Łodzi. Są Państwo dumą i wizytówką polskiego sportu na arenie międzynarodowej – mówiła minister Joanna Mucha, podejmując ekipę polskich karateków, którzy podczas zorganizowanych w Łodzi Mistrzostw Świata spisali się doskonale, zdobywając w kategorii seniorów 20 medali w tym siedem złotych, dziesięć srebrnych i trzy brązowe.

Sportowcy odwdzięczyli się pani minister, wręczając jej jubileuszowy medal wybity specjalnie z okazji 40-lecia karate tradycyjnego w Polsce. Na ręce szefowej resortu sportu przekazał go Włodzimierz Kwieciński, prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, który w trakcie spotkania został również uhonorowany Złotym Krzyżem Zasługi za wieloletnią pracę na rzecz karate tradycyjnego w Polsce.

Wśród gości minister Joanny Muchy znalazł się Jan Kłębek z Płockiej Akademii Karate Tradycyjnego (na zdjęciu - drugi w prawo od pani minister).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz