piątek, 2 listopada 2012

Beniaminek może okazać się groźnyTor Dobrzeń Wielki będzie przeciwnikiem ekipy AZS AWF Jutrzenka Płock w szóstej kolejce pierwszej ligi piłki ręcznej kobiet. Płocczanki w piątej kolejce pauzowały, a ich sobotnie rywalki poniosły porażkę w Kępnie w konfrontacji z tamtejszą Polonią. Po pierwszych sześciu kolejkach sezonu 2012/2013 Jutrzenka znajduje się na szóstym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem czterech punktów. Sobotnie przeciwniczki zgromadziły dotychczas dwa oczka i w tabeli są na miejscu dziewiątym czyli trzecim od końca. Mecz Jutrzenki z Torem odbędzie się w sobotę 3 listopada o 15.00 w hali Chemika. Organizatorzy tym razem do konkursu z nagrodami zapraszają najmłodszych kibiców.
Chociaż ekipa z województwa opolskiego jest beniaminkiem pierwszej ligi, na pewno nie można jej lekceważyć. Przede wszystkim dlatego, że przed rozpoczęciem sezonu 2012/2013 sobotni rywal Jutrzenki wziął udział w „rozbiorze” rozpadającej się ekipy AZS AWF Gardinia Wrocław. Na razie jednak ekipa Toru nie zachwyca w pierwszej lidze niczym wielkim.

Zawodniczki z Opolszczyzny w sezonie 2012/2013 zdołały pokonać jedynie KSPR Polkowice. Musiały zaś uznać wyższość Sparty Oborniki, SPR-u Olkusz, SMS-u Gliwice i Polonii Kępno. Jutrzenka ograła Słupię Słupsk i KSPR Polkowice, a przegrała z UKS PCM Kościerzyna oraz Polonią Kępno. Ekipa z Płocka w piątej kolejce pauzowała, ale trenerzy Jarosław Stawicki, Marek Przybyszewski i Jarosław Krzemiński oraz ich podopieczne nie mogli narzekać na nudę. Po porażce z Polonią Kępno mieli nad czym pracować.

W sobotnim spotkaniu nie zagra Aleksandra Rędzińska, która wciąż nie jest dokładnie zdiagnozowana po kontuzji, której doznała w wyjazdowym meczu z PCM Kościerzyna. Dla sztabu szkoleniowego brak zawodniczki odpowiedzialnej za kreowanie ofensywnej gry zespołu to bardzo poważne wyzwanie.

W przerwie sobotniego meczu Jutrzenki z Torem organizatorzy zapraszają tym razem młodych kibiców piłki ręcznej do udziału w konkursie. Atrakcyjne nagrody czekają!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz