poniedziałek, 29 października 2012

Przegrali z naturąZima zaatakowała po zdradziecku. Przyszła nagle i niespodziewanie dużo wcześniej, niż należałoby się jej spodziewać. I rzuciła na łopatki nie tylko drogowców, ale przede wszystkim zdecydowaną większość klubów piłkarskich zrzeszonych w Płockim Okręgowym Związku Piłki Nożnej, występujących na co dzień w rozgrywkach klasy okręgowej, A-klasy i B-klasy. Udało się rozegrać jedynie dwa mecze w okręgówce. Pozostałych 13 spotkań zostało odwołanych. Powód we wszystkich przypadkach jednakowy – zły stan boiska. Niewykluczone, że wszystkie odwołane pojedynki zostaną rozegrane jeszcze w 2012 roku, ponieważ meteorologowie zapowiadają, że atak zimy, chociaż gwałtowny i niespodziewany, ma być krótki. A już niebawem należy spodziewać się kilkustopniowego ocieplenia.
W trakcie weekendu odbyły się jedynie dwa mecze w klasie okręgowej. W obu obyło się bez niespodzianek. Amator Maszewo do swojego dotychczasowego konta dopisał następne trzy punkty, rozbijając w Płocku Stoczniowca 4:1. W Radzanowie zaś tamtejsza Polonia przegrała 1:2 z Unią Czermno.

Odwołane mecze:
Klasa okręgowa: Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby, Skra Drobin - Unia Iłów, Pogoń Słupia - Wisła Sobowo, Orzeł Goleszyn - Wisła Duninów, Kormoran Łąck - ULKS Ciółkowo, Huragan Bodzanów - Zryw Bielsk

A-klasa: Lwówianka Lwówek - Kasztelan Białe Błoto, Zorza Szczawin Kościelny - Spójnia Mała Wieś, Wicher Cieszewo - Czarni Rempin, Orkan Lelice - Stegny Wyszogród, Start Proboszczewice - Relax Miszewo Murowane, Sparta Mochowo - Iskra Kozłowo.

B-klasa: Delta Miszewko Strzałkowskie - Błyskawica Lucień , Mazowia Słubice - Olimpia Gozdowo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz