wtorek, 30 października 2012

Biletowe szaleństwo przed świętą wojną. Uwaga! Błędna data na biletach


Wystarczyły zaledwie dwie godziny przedsprzedaży, aby rozeszła się połowa biletów na szlagier pierwszej rundy PGNiG Superligi mężczyzn. Po kilku kolejnych godzinach zostało około 20 procent kart wstępu przeznaczonych do wolnej sprzedaży. Można więc z niemal stuprocentowym przekonaniem już teraz powiedzieć, że zaplanowany na sobotę 10 listopada mecz Orlen Wisła Płock – Vive Targi Kielce obejrzy w Orlen Arenie komplet publiczności. Kupującym nie przeszkadza nawet fakt, że na części biletów wydrukowano błędną datę meczu (patrz zdjęcie). Niektórzy myśleli, że przyjdzie im kibicować ukochanej siódemce w Dzień Wszystkich Świętych. Gotowi byli jednak nawet na to.
Sprzedaż biletów na mecz Orlen Wisła Płock – Vive Targi Kielce ruszyła w poniedziałek o 10.15. Wystarczyły zaledwie dwie godziny, aby rozeszła się połowa wejściówek na spotkanie, które powinno być hitem pierwszej rundy sezonu 2012/2013.

Kilka godzin później okazało się, że nie ma już wolnych miejsc w dolnych sektorach Orlen Areny. Chętni do obejrzenia kolejnej Świętej Wojny, którzy dotychczas jeszcze nie zdecydowali się na kupno biletu, będą musieli zadowolić się miejscami na najwyższych poziomach hali.

Wejściówki na spotkanie z Vive Targami Kielce dostępne są jedynie w stacjonarnych punktach kasowych w Płocku: w naleśnikarni „La Petite” przy ulicy Grodzkiej 18 w (10.00 – 22.00) i w sklepie sportowym „Dagna”, przy Nowym Rynku 10 (10.00 – 18.00). Bilety będą dostępne również w kasach Orlen Areny w dniu meczu, na 1,5 godziny przed pierwszym gwizdkiem, o ile do tego czasu nie rozejdą się wszystkie w przedsprzedaży.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz