piątek, 19 października 2012

Już w niedzielę jogging z Siłownią Arena

Regularny, cotygodniowy jogging w okolicach Orlen Areny i pod opieką wykwalifikowanych instruktorów Siłowni Arena proponuje płocczanom Centrum Widowisko Sportowe. Jest to druga, po Płockiej Klinice Odchudzania, inicjatywa niedawno otwartej placówki, tym razem bezpłatna. Na pierwsze bieganie organizatorzy zapraszają w najbliższą niedzielę 21 października. Zbiórka przy wejściu K5 o 10.30 rano. W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy chętni, nie tylko ćwiczący na co dzień w Siłowni Arena. Kolejne zajęcia mają się odbywać co tydzień aż do 11 listopada. Organizatorzy promują akcję hasłem "Przygotuj się z nami do Biegu Niepodległości". Na 11 listopada zaplanowano bowiem w Polsce wiele biegów z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a dla śmiałków, którzy odważą się w nich wystartować, lekki trening biegowy jest niezbędnym elementem przygotowania.


Jogging w odróżnieniu od popularnego biegania to lekki trening biegowy i taki zamierzają zaaplikować chętnym instruktorzy Siłowni Arena. W weekend zapowiada się świetna pogoda, co może przełożyć się na frekwencję. - Pamiętajcie żeby mieć z sobą wygodne buty i dużo pozytywnej energii - apelują do uczestników biegania przedstawiciele Centrum Widowiskowo-Sportowego - organizatora akcji.

Tymczasem wciąż trwają zapisy do drugiej edycji zajęć w Płockiej Klinice Odchudzania, wspólnej akcji CWS i CitiSpa. Za te zajęcia, które odbywają się w siłowni dwa razy w tygodniu, trzeba już jednak zapłacić. Lista chętnych zostanie zamknięta ostatniego dnia października.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz