czwartek, 27 września 2012

Płcocczanin w walce wieczoru powalczy o zawodowe mistrzostwo ŚwiataJuż w piątek 28 września w Monachium odbędzie się Gala Stekos Fight Night. Organizatorzy gali mają w planie jedenaście pojedynków w kick-boxingu i K-1. W walce wieczoru wystąpi płocczanin Piotr Woźnicki, trener i zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Gedeon Płock. Jego przeciwnikiem będzie reprezentant Niemiec Willy „The Lion”. Stawką pięciorundowego pojedynku będzie tytuł zawodowego mistrza świata w formule Thaiboxing K-1. Tytułu mistrzowskiego bronił będzie Niemiec, a będący pretendentem zawodnik z Płocka jest obecnym mistrzem Europy. Pojedynek został zakontraktowany na pięć trzyminutowych rund. 

Piątkowa gala w hali  Circus Krone  w Monachium rozpocznie się o 18.30. Piotr Woźnicki i Willy „The Lion” wystąpią w przedostatnim pojedynku wieczoru. Przed nimi walczyć będą:
Kick-boxing, 79 kg Andreas Bastron - Jasein Cosovic (obaj Niemcy)
Kick-boxing, 70 kg Miachael Braune - Sebastian Stallinger (obaj Niemcy)
Kick-boxing, 64 kg Marinko Maticic (Bośnia i Hercegowina) - Bojan Aladzic (Niemcy)
Kick-boxing, 70 kg Florentim Müller - Omar Rondon-Velasco (obaj Niemcy)
Kick-boxing, 62,5 Lisa Schewe - Julia Irmen (obie Niemcy)
Kick-boxing, 79 kg Ruben Garcia (Hiszpania) - Pietro Vecchio (Niemcy)
Thaiboxing K-1, 86 kg Mathias Gabler -Daniel Dorrer (obaj Niemcy)
Thaiboxing K-1, 76 kg Mario Cvitanovic (Chorwacja) - Dardan Morina (Niemcy/Kosowo)
Kickboxing, 72,5 kg Mate Vundac (Chorwacja) - Semen Poskotin Merkel (Niemcy/Rosja
Jako ostatni walczyć będą Francuz Pacome Assi i Florian Faust Pavic (Niemcy/Chorwacja), którzy w formule kick-boxing stoczą pojedynek w wadze 90 kg.

Piotr Woźnicki swoją karierę rozpoczynał swoją karierę w Blaszak-Arenie. Ma na swoim koncie występy na płockich galach Angels Of Fire. Wielokrotnie startował w Młodzieżowej Lidze Spartanwear. W Płocku sięgnął również po tytuł zawodowego mistrza Europy w formule K-1. W dorobku ma wiele tytułów mistrza Polski i wygranych walk w zawodach międzynarodowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz