wtorek, 14 sierpnia 2012

Niższe ligi gotowe do gryW środę 15 sierpnia zostaną zainaugurowane rozgrywki w północnej grupie mazowieckiej czwartej ligi, w której powiat płocki reprezentowany jest Młodą Wisłę i Błękitnych Gąbin. Zgodnie z terminarzem opracowanym przez Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej tego samego dnia swoje rozgrywki w sezonie 2012/2013 rozpocznie również klasa okręgowa. A-klasa i B-klasa nowy sezon rozpoczną 25-26 sierpnia.

Rezerwowa drużyna płockiej Wisły, prowadzona przez trenera Zbigniewa Mierzyńskiego, w pierwszej kolejce nowego cyklu rozgrywkowego wyjedzie do Wołomina, aby zmierzyć się z tamtejszym Huraganem. Zaplanowany na środę 15 sierpnia mecz rozpocznie się o 12.00. Gąbińscy Błękitni nowy sezon również zainaugurują na wyjeździe. Ekipa trenera Marka Ledziona o 17.30 zagra w Węgrowie z tamtejszymi Czarnymi, beniaminkiem czwartej ligi.

W północnej grupie mazowieckiej czwartej ligi w sezonie 2012/2013 występować będą dwa zespoły z dawnego województwa płockiego, których kibice zaprzyjaźnieni są z fanami płockiej Wisły – Mazur Gostynin i Kasztelan Sierpc. Gostynianie swoją czwartoligową prygodę rozpoczną od pojedynku z Nadnarwianką Pułtusk. Mecz zostanie rozegrany w Gostyninie, a jego początek został zaplanowany na 17.00. Sierpecki Kasztelan również zagra w pierwszej kolejce jako gospodarz, a jego rywalem będzie Mławianka Mława.

Na środę 15 sierpnia zaplanowana została również pierwsza kolejka klasy okręgowej. Oto zestaw par: Wisła Nowy Duninów - Zryw Bielsk, Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów, Unia Iłów - Kormoran Łąck, Unia Czermno - Orzeł Goleszyn, Świt Staroźreby - Pogoń Słupia, Stoczniowiec Płock - Skra Drobin, Amator Maszewo - ULKS Ciółkowo, Polonia Radzanowo - Skrwa Łukomie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz