czwartek, 19 lipca 2012

Wiślane rezerwy przed sezonemProwadzona przez trenera Zbigniewa Mierzyńskiego ekipa Młodej Wisły rozpoczęła przygotowania do sezonu 2012/2013. Młodych płockich piłkarzy czekają zajęcia na własnych obiektach, wyjazd na zgrupowanie w Ustce oraz kilka gier kontrolnych. Nowy cykl rozgrywkowy grupy północnej mazowieckiej czwartej ligi rozpocznie się 15 sierpnia.
Młoda Wisła to rezerwowa ekipa płockiego klubu, którą prowadzi trener Zbigniew Mierzyński, znany z doskonałej pracy z młodzieżą. Wśród jego podopiecznych przeważają młodzi zawodnicy, którzy w niedługiej przyszłości mają szansę trafić do szerokiej kadry pierwszego zespołu. Poprzedni trener Wisły Libor Pala korzystał z kilku graczy trenowanych przez Zbigniewa Mierzyńskiego, obecny sztab szkoleniowy również nie ukrywa, że chciałby przyjrzeć się kilku graczom Młodej Wisły).

Młodzi płocczanie, którzy właśnie wznowili zajęcia treningowe, do 31 lipca pracować będą na własnych obiektach. W tym czasie rozegrają pięć spotkań kontrolnych. Rywalami ekipy trenera Zbigniewa Mierzyńskiego będą: Mszczonowianka Mszczonów, Włocłavia Włocławek, Mazur Gostynin i Błękitni Gąbin.

Od 1 sierpnia zaplanowane jest dziesięciodniowe zgrupowanie w Ustce, podczas którego Młoda Wisła rozegra trzy sparingi. A po powrocie do Płocka młodych nafciarzy czeka jeszcze kontrolny pojedynek ze Zniczem II Pruszków. Start czwartoligowych rozgrywek został zaplanowany na 15 sierpnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz