poniedziałek, 2 lipca 2012

Wiślane "oczko" w Gostyninie

Piłkarze nożni Wisły Płock wyjechali dziś na sześciodniowe zgrupowanie w Gostyninie. Płocczanie będą korzystać z obiektów tamtejszego Mazura, w nowym sezonie beniaminka czwartej ligi. W ekipie, którą ze sobą zabrali trenerzy Mariusz Kaczmarek i Adam Majewski znaleźli się piłkarze, z którymi w ostatnich dniach klub doszedł do porozumienia w sprawie pozostania w Płocku - Łukasz Nadolski, Daniel Mitura, Damian Adamczyk, Łukasz Sekulski i Brazylijczyk Alves Mosart, z którym rozmowy zakończyły przed przysłowiowym odjazdem klubowego autokaru. Wciąż trwają negocjacje w sprawie pozostania Kamila Bilińskiego w Płocku, ale również i ten napastnik wyjechał do Gostynina (na zdjęciu z Mosartem Alvesem). Do Gostynina powołano razem 21 piłkarzy. 

Wśród wybrańców pary trenerskiej Wisły znaleźli się zatem - bramkarze: Krzysztof Kamiński, Marcin Kwiatkowski i Adrian Rak; obrońcy: Adrian Bieńkowski, Paweł Bojaruniec, Łukasz Nadolski, Radosław Kursa, Łukasz Synowicz, Rafał Zembrowski; pomocnicy: Damian Adamczyk, Tomasz Grudzień, Jacek Góralski, Fabian Hiszpański, Damian Jaroń, Patryk Kamiński, Daniel Mitura, Bartłomiej Sielewski.oraz napastnicy Kamil Biliński, Michał Kołodziejski, Alves Mosart i Łukasz Sekulski.
Jak można przeczytać w komunikacie na stronie klubu w kadrze zabrakło kilku młodych zawodników, którzy trenują indywidualnie po kontuzjach. Z "nowych" twarzy, w Gostyninie znaleźli się wychowankowie Wisły - obrońca Paweł Bojaruniec, który z Lechem Rypin wywalczył właśnie awans do II ligi, boczny pomocnik Tomasz Grudzień, który ostatni sezon spędził w drugoligowej Elanie Toruń, a także Radosław Kursa, wiosną wypożyczony do Motoru Lublin. Ważą się także dalsze losy Kamila Bilińskiego i Szymona Matuszka, z którymi klub deklaruje  chęć współpracy.

W Gostyninie zespół trenował będzie dwa razy dziennie, a w sobotę na zakończenie zgrupowania zagra sparing z Turem Turek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz