środa, 11 lipca 2012

Kto chce zagrać o puchar premiera musi się spieszyć

W tym turnieju mogą wziąć udział wszyscy. Dzikie drużyny, reprezentacje szkół i klas. Ograniczeniem jest tylko bariera wiekowa. W Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska osobno rywalizują chłopcy i dziewczynki w dwóch kategoriach wiekowych: 10-11 lat i 12-13. W Płocku zapisy prowadzą animatorzy sportu na dwóch Orlikach - w ogródku jordanowskim przy ul Kilińskiego i na Międzytorzu. Kto jednak chce wziąć udział w zawodach musi się spieszyć. Zgłoszenia na pobranych ze strony www.turniejorlika.pl formularzach można składać tylko do 15 lipca.


Na Międzytorzu dyżury pełni Adam Ablewski i więcej szczegółów można uzyskać dzwoniąc pod numer jego komórki - 605 075 789. Wstępne zgłoszenia na popularnym "jordanku" przyjmuje Kamil Wojkowski pod numerem telefonu 793 240 887, lub pod numerem stacjonarnym 24 366 2620. Warunkiem rozegrania turnieju gminnego jest zgłoszenie się minimum czterech drużyn w danej kategorii.

W tym roku odbędzie się już trzecia edycja ogólnopolskiego Turnieju Orlika. Eliminacje gminne i miejskie należy rozegrać do 25 września. Finał krajowy, poprzedzony finałami wojewódzkimi, zaplanowano między 10 a 13 października. 

- Drużyny muszą liczyć po dziesięć osób - zaznacza Adam Ablewski. - Wszyscy, którzy zagrają w turnieju otrzymają pamiątkowe koszulki - zachęca.

Jeszcze więcej gadżetów oferuje minister Joanna Mucha uczestnikom finałów wojewódzkich i krajowych. Mają to być "stroje piłkarskie, piłki, aparaty fotograficzne, odtwarzacze mp3 i wiele, wiele innych. Przewidujemy także dofinansowanie do kosztów przejazdów drużyn na finały wojewódzkie i na finał w Warszawie" - deklaruje w specjalnym piśmie pani minister od sportu.     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz