piątek, 29 czerwca 2012

Szczypiorniak dla najmłodszychAZS PWSZ Jutrzenka Płock jest organizatorem „Wakacji na wesoło z piłką ręczną”. W zajęciach sportowo-rekreacyjnych ma obiektach Gimnazjum nr 8 oraz w Orlen Arenie, które będą się odbywały od 9 do 13 lipca, weźmie udział 45 dzieci w wieku 7-10 lat. Zapisy rozpoczną się już w poniedziałek 2 lipca. Ilość miejsc jest ograniczona, więc warto się spieszyć. 

Zgłoszenia od wszystkich zainteresowanych przyjmuje Michał Skórski pod telefonem numer 510 235 564. Zajęcia sportowe prowadzone od 9.00 do 12.00 będą obejmowały: naukę podstawowych zasad z zakresu przepisów i gry w piłkę ręczną, szkolenie techniczne, rozwój ogólnofizyczny, naukę podstawowej terminologii z języka angielskiego wykorzystywanej w piłce ręcznej, a także spotkania z byłymi i obecnymi zawodnikami SPR Wisły Płock i AZS PWSZ Jutrzenka Płock


Zakres wykonywanych podczas zajęć ćwiczeń będzie dostosowany do wieku uczestników, ich zdolności percepcyjnych i rozwoju fizycznego. W części rekreacyjnej (12.00-15.00) zaplanowane są zajęcia na basenie, w parku linowym, Happy Parku oraz wyjście do kina.


Wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościowe gadżety oraz pamiątkowe certyfikaty ukończenia zajęć. Projekt "Wakacje na wesoło z piłką ręczną" zakończy się mini turniejem piłki ręcznej w Orlen Arenie. Zajęcia są bezpłatne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz