piątek, 15 czerwca 2012

Odwołana Gala Kings of Sanda– W imieniu organizatorów II Gali Kings Of Sanda z ogromną przykrością musimy poinformować Państwa, że z przyczyn od nas niezależnych, musieliśmy podjąć najtrudniejszą dla nas decyzję o przeniesieniu II Gali Kings Of Sanda na inny termin. Powodem zaistniałej sytuacji są trudności organizacyjne związane z terminarzem meczów EURO 2012 oraz zbiegiem imprez masowych w Płocku, a także choroba dwóch zawodników i wycofanie się zawodniczki z Czech – taką informację przekazała „Sportowcowi Płockiemu” Urszula Nalepińska, PR & Media Manager Kings Of Sanda.

Gala, która miała odbywać się w płockiej Orlen Arenie prawdopodobnie zostanie przesunięta na ostatni tydzień sierpnia. Miłośnicy sportów walki nie będą musieli jednak czekać aż tak długo, aby ujrzeć w akcji królów sandy. Już w lipcu planowana jest otwarta, niebiletowana impreza w jednym z nadbałtyckich kurortów.


Bilety na galę, która miała odbyć się w piątek 15 lipca będą ważne również podczas imprezy sierpniowej. Jeśli jednak ktoś nie zechce czekać do tego czasu, może zwrócić swoją wejściówkę w pukcie sprzedaży, w którym ją kupował. – Wszystkim sponsorom, patronom i partnerom tego wydarzenia pragniemy złożyć serdeczne wyrazy podziękowania za zaangażowanie. Licząc na Państwa pomoc, zrozumienie i współpracę z Państwa strony, pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności związane ze zmianą terminu II Gali Kings Of Sanda – czytamy w przekazanym „Sportowcowi Płockiemu” komunikacie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz