piątek, 2 marca 2012

Z podwórka na Euro 2012


Każdy dziecko, chłopiec, czy dziewczynka, które lubi grać w piłkę nożną, a ma nie więcej niż dziesięć lat, może wziąć udział w organizowanym już po raz dwunasty turnieju „Z podwórka na stadion”. Wystarczy, aby zebrał drużynę składającą się z 6-12 zawodników i zgłosił ją do udziału w imprezie na formularzu, który dostępny jest na stronie internetowej www.zpodworkanastadion.pl. Na najlepsze zespoły czekają niezwykle atrakcyjne nagrody. A zwycięska ekipa – zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców - będzie mogła obejrzeć na żywo mecz reprezentacji tego kraju, który zdobędzie w Polsce w tym roku mistrzostwo Europy.


Zapisy do turnieju trwają do końca marca. Impreza organizowana w tym roku już po raz dwunasty zyskuje sobie coraz większą popularność wśród dziewcząt i chłopców. W poprzedniej edycji uczestniczyło ponad 85 tysięcy dzieci z całej Polski.

Tym razem rekord może zostać pobity. Szczególnie ze względu na niezwykle atrakcyjne nagrody, które przygotowywane są na każdym szczeblu rozgrywek. Pierwsze trafią już do uczestników rozgrywek gminnych. Trenerzy zgłoszonych ekip dostaną kurtki treningowe, a zawodnicy pamiątkowe dyplomy. Podczas finałów wojewódzkich każdy uczestnik oraz trener zostanie uhonorowany pamiątkowym medalem, może liczyć również na atrakcyjny upominek. Zawodniczki i zawodnicy, którzy grać będą w wielkim finale, dostaną profesjonalne stroje piłkarskie i wspaniałe nagrody.

Zwycięzcy wcześniejszych edycji turnieju mogli oglądać na żywo mecze FC Barcelona, reprezentacji Anglii (na stadionie Wembley), Realu Madryt, AC Milan i Ajaxu Amsterdam.

Trenerzy, nauczyciele oraz opiekunowie mogą zgłosić dowolną ilość drużyn dziewcząt i chłopców w kategorii wiekowej do dziesięciu lat (klasy I-III). Zespół może liczyć 6-12 osób. Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://www.zpodworkanastadion.pl/

Pierwsze mecze turnieju „Z podwórka na stadion” rozegrane zostaną w kwietniu (na etapie gminnym i powiatowym). Najlepsi spotkają się w jednym z 16 finałów wojewódzkich, które rozpoczną się 14 maja. Później zaś przyjdzie czas na wielki finał.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz