wtorek, 20 marca 2012

Skromne początki


Wystarczą wygodne buty i dobre chęci – tak do wspólnego biegania zachęcają organizatorzy akcji „Biegam, bo lubię”. Jej pierwsza edycja odbyła się na stadionie miejskim przy ulicy Sportowej w Płocku. Mimo cudownej, wiosennej pogody chętnych na razie nie było zbyt wielu. Na prawdziwe tłumy zapewne przyjdzie jednak czas. Zajęcia, które mają się odbywać w każdą sobotę o 9.30 prowadzą trenerzy Sebastian Kacner i Łukasz Rakowski.


Kilkunastu zwolenników zdrowego trybu życia skorzystało z pięknej weekendowej pogody i wybrało się na stadion miejski, aby wziąć udział w pierwszej w Płocku edycji ogólnopolskiej akcji „Biegam, bo lubię”. Płock jest jednym z 25 miast, które włączyły się do akcji zainicjowanej przez założycieli strony http://www.bieganie.pl/

Oczywiście, zanim panie, dzieci i panowie ruszyli na bieżnię, aby walczyć z własną słabością, najpierw pod okiem trenerów przeprowadzili profesjonalną rozgrzewkę i rozciąganie. Zajęcia trwały około 60 minut. Prowadzący je Sebastian Kacner i Łukasz Rakowski mają nadzieję, że w kolejne soboty o 9.30 na stadionie miejskim w Płocku pojawiać się będzie coraz liczniejsza grupa chętnych do zdrowego spędzania wolnego czasu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz