poniedziałek, 20 lutego 2012

Wpadł w oko Libora Pali


Michał Kołodziejski to kolejny zawodnik Młodej Wisły, który już niebawem może dostać szansę debiutu w pierwszym zespole płockiego klubu. Podopieczny trenera Zbigniewa Mierzyńskiego bardzo spodobał się Liborowi Pali podczas sparingu drugiej drużyny nafciarzy z czwartoligowym MTS Lubanie, wygranego przez płocczan aż 5:1.


Młoda Wisła zdecydowanie dominowała na boisku, dzięki czemu już do przerwy prowadziła 3:1, aby cały mecz zakończyć bardzo efektowną wygraną 5:1. Dwie bramki dla zwycięskiego zespołu zdobył Michał Rutkowski, a po jednej Krzysztof Garczewski, Michał Kołodziejski i Szymon Wiejski.

Kontrolnej grze zespołu rezerw z wielką uwagą przyglądał się prowadzący pierwszą drużynę Wisły trener Libor Pala. Czeski szkoleniowiec pochwalił kilku zawodników, ale szczególną uwagę zwrócił na boiskowe poczynania Michała Kołodziejskiego, który za kilka dni kończy dziewiętnaście lat. Młody gracz zaprezentował się na tyle korzystnie, że trener Libor Pala podjął decyzję o zaproszeniu go na treningi z pierwszym zespołem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz