wtorek, 14 lutego 2012

Trzej płocczanie w młodzieżówce

Trener Jarosław Cieślikowski powołał 16 zawodników na zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Polski w piłce ręcznej, które zakończy się dwoma meczami z rówieśnikami z Niemiec. W gronie reprezentantów znalazło się trzech zawodników Orlen Wisły Płock – Paweł Paczkowski, który uważany jest obecnie za największą gwiazdę kadry rocznika 1992, Adrian Wojkowski (na zdjęciu) i Kacper Adamski. Mecze z młodzieżową ekipą Niemiec zostaną rozegrane na wyjeździe w mieście Hamm. Warto przypomnieć, że styczniowe zgrupowanie w Płocku zakończyło się dwumeczem z młodzieżową reprezentacją Danii. Jak widać, sztab szkoleniowy polskiej młodzieżówki stara się dobierać bardzo wymagających sparingpartnerów.


Polska młodzieżówka zbierze się 26 lutego. Na zakończenie zgrupowania młodzi Polacy wyjadą do niemieckiego Hamm, aby zagrać z tamtejszą młodzieżówką. Można się spodziewać, że gospodarze postawią ekipie prowadzonej przez trenera Jarosława Cieślikowskiego bardzo trudne warunki.

W gronie zawodników powołanych do reprezentacji Polski znaleźli się grający na co dzień w Orlen Wiśle Płock Paweł Paczkowski, Kacper Adamski oraz Adrian Wojkowski. Pozostali reprezentanci to: Łukasz Rogulski (Szczypiorniak Olsztyn - SMS Gdańsk), Michał Daszek (MMTS Kwidzyn), Paweł Niewrzawa (Nielba Wągrowiec), Sergiusz Zagała (Viret Zawiercie), Patryk Walczak (Gaz System Pogoń Szczecin), Łukasz Kużdeba (Zagłębie Lubin), Michał Kapela (Chrobry Głogów), Hubert Kornecki i Rafał Biegaj (KSSPR Końskie), Artur Chmieliński (Spójnia Wybrzeże Gdańsk), Oliver Staszewski (WHV Wilhelmshafener – Niemcy), Damian Spychalski (Wójcik Meble Techtrans Elbląg), Dennis Szczęsny (DHC Rheinland GmbH – Niemcy).

W rezerwie pozostają: Adrian Kondratiuk (Dziewiątka Legnica - SMS Gdańsk), Michał Piwowarczyk, Patryk Abram i Krzysztof Mogielnicki (Spójnia Wybrzeże), Patryk Małecki (Zagłębie Lubin), Wiktor Kubała (KSSPR Końskie), Grzegorz Czekałowski (Chrobry) oraz Konrad Subocz (VFL Potsdam – Niemcy).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz