wtorek, 14 lutego 2012

Jutrzenka poznała rywali w play-off

Związek Piłki Ręcznej w Polsce ustalił już terminy spotkań drugiej fazy rozgrywek pierwszoligowych kobiet. AZS PWSZ Jutrzenka Płock w swojej grupie zajęła piąte miejsce, co oznacza, że będzie musiała walczyć o pozostanie w gronie pierwszoligowców z AZS AWF Volkswagen Poznań oraz z MKS MOS Gniezno. Ponieważ jedna z drużyn wycofała się z rozgrywek jeszcze przed ich rozpoczęciem, z grupy A pierwszej ligi spadnie tylko jeden zespół. Oznacza to, że mająca osiem punktów przewagi nad poznaniankami Jutrzenka jest już niemal pewna utrzymania.


Podopieczne trenerów Jarosława Stawickiego i Marka Przybyszewskiego walkę w fazie play-out rozpoczną 25/26 lutego wyjazdowym meczem z MKS MOS Gniezno. Tydzień później Jutrzenka podejmować będzie u siebie AZS AWF Volkswagen Poznań. W trzeciej kolejce tej fazy, która została zaplanowana na 17/18 marca, zespół z Płocka będzie pauzował.

Rewanżowy pojedynek z MKS MOS Gniezno, tym razem w Płocku, powinien odbyć się w weekend 24/25 marca. Na 31 marca zaplanowano natomiast mecz AZS AWF Volkswagen Poznań AZS PWSZ Jutrzenka Płock. Zakończenie fazy play-out przewidziane jest na 14 kwietnia. Tego dnia płocczanki będą jednak pauzowały.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz