wtorek, 10 stycznia 2012

GOK Bielsk nie zwalnia tempa

Coraz bliżej walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej są trzecioligowi brydżyści GOK Card's Bielsk. Po drugim zjeździe ligowym rozegranym w piątek i sobotę w Warszawie, bielszczanie są nadal liderami tabeli i powiększają przewagę punktową nad wiceliderem. 


Bielszczanie zaczęli pierwszy w tym roku zjazd niezbyt szczęśliwie – od porażki 10:20 z Okręgową Izbą Lekarską Warszawa, ale potem było już znacznie lepiej.  Pierwszego dnia drugiej tury III ligi pokonali jeszcze Ziębę Spójnię Koźmiński 19:11, Wkrę Żuromin 22:8 i Pomtech Zwoleń 16:14.

Na początek drugiego dnia zawodów bielszczanie niemalże znieśli ze stołu swoich pierwszych rywali PTC T-Mobile Bridge Team Warszawa, wygrywając aż 25:2. Potem ofiarami GOK Cards' były KU AZS UW Warszawa (19:11) i Olgum Skaryszew (20:10). 

Rewelacyjnie zaprezentowali się natomiast podczas drugiego zjazdu III ligi brydżyści Lew i Atan Płock. Wygrali pięć meczów, jeden zremisowali i jeden przegrali. Dzięki temu oddalili się nieco od strefy spadkowej, w stawce 20 zespołów zajmują 15. miejsce. Tymczasem GOKCard's Bielsk pozostał na fotelu lidera powiększając przewagę nad drugą drużyną do 18,5 punktu, co praktycznie zapewnia bielszczanom miejsce w pierwszej czwórce, która walczyć będzie o awans do II ligi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz