czwartek, 22 grudnia 2011

Finałowe starcie


Kamil Biliński, Jacek Góralski i Krzysztof Kamiński (na zdjęciu) to trzej zawodnicy Wisły Płock, którzy wezmą udział w drugiej rundzie plebiscytu na Piłkarza Jesieni 2011. O zakwalifikowaniu się do drugiej tury właśnie tych trzech graczy zadecydowali płoccy kibice w głosowaniu emailowo-facebookowym. Już niebawem na jednego z wymienionej trójki głosować będzie można w specjalnej sondzie, która zostanie zamieszczona na oficjalnej stronie klubowej. Wyniki zostaną podane tuż po Nowym Roku.


Wisła Płock ogłosiła plebiscyt na Piłkarza Jesieni 2011 kilka tygodni temu. Kibice mogli głosować na każdego z zawodników, którzy chociażby w minimalnym wymiarze czasowym pojawili się na placu gry jesienią kończącego się roku. W facebookowo-mailowym głosowaniu wielu zwolenników zyskali sobie Artur Wyczałkowski, Matar Gueye, Ricardinho, Joao Paulo Daniel, Łukasz Nadolski, Rafał Zembrowski i Łukasz Sekulski. Żaden z nich nie zdołał jednak zdystansować trójki finalistów, w której znaleźli się: Kamil Biliński, Jacek Góralski oraz Krzysztof Kamiński.

Kibice, którzy zechcą mieć decydujący wpływ na wynik plebiscytu, będą mogli wziąć udział w sondzie, która zostanie zamieszczona już niebawem na oficjalnej stronie klubowej. Tym razem głosy będzie można oddawać już tylko na trójkę finalistów. Głosowanie zostanie zakończone 31 grudnia 2011 roku, a tuż po nowym roku ogłoszone zostaną jego wyniki. Wtedy też okaże się, kto wygrał karnety na wiosenne mecze Wisły rozgrywane w Płocku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz