czwartek, 24 listopada 2011

Wisła bez Chwastka


Kibice płockiej Wisły w rundzie wiosennej sezonu 2011/2012 nie będą już mogli podziwiać piłkarskich umiejętności Roberta Chwastka. 23-letni pomocnik, który zdecydowaną większość rundy jesiennej spędził na leczeniu kontuzji i rehabilitacji, zdecydował, że nie przedłuży wygasającej mu niebawem umowy z nafciarzami. Wprawdzie władze płockiego klubu zaproponowały popularnemu Chwastiemu przedłużenie kontraktu, jednak wychowanek Stadionu Śląskiego Chorzów odrzucił tę ofertę.


Robert Chwastek do Płocka przyszedł w lecie 2008 roku z GKS-u Bełchatów, gdzie grał w Młodej Ekstraklasie. W Wiśle rozegrał 89 meczów, trzykrotnie wpisując się na listę strzelców. Kluby, w których Chwasti występował wcześniej, to Józefka Chorzów, Zantka Chorzów, UKS SMS Łódź i UKS SMS Bałucz. Na oficjalnej stronie internetowej klubu Robert Chwastek podziękował kibicom za dobrą współpracę, zapewniając, że zawsze będzie trzymał kciuki za płocki klub.

1 komentarz:

  1. Brazylia 2014. Dzięki bramce zdobytej w 90 min. meczu Polska-Argentyna przez Roberta Chwastka czołowego snajpera ligi francuzkiej reprezentacja Polski szczęśliwie awansowała z grupy eliminacyjnej...

    OdpowiedzUsuń