czwartek, 4 sierpnia 2011

Szykuje się rekord


Aż 83 zawodniczek i zawodników reprezentujących 23 kluby z jedenastu miast zgłosiło swój udział w czwartej tegorocznej edycji Młodzieżowej Ligi Spartanwear. Podczas zawodów, które odbędą się tradycyjnie w hali sportowej przy ulicy Korczaka w Płocku, zaprezentują się wojownicy walczący w formułach MMA, K-1 Rules, low-kick i grappling. Wszystko wskazuje na to, że widzowie będą pasjonować się również walkami bokserskimi.


Organizatorzy Młodzieżowej Ligi Spartanwear nie ukrywają, że tak wysoka frekwencja to dla nich powód do zadowolenia. – Mamy półmetek wakacji i większość ludzi wypoczywa, tymczasem okazało się, że chęć walki na płockim ringu zadeklarowała spora grupa ludzi z różnych zakątków Polski – mówi Tadeusz Kopciński, jeden z pomysłodawców i promotorów MLS.

Poza tym Liga otrzymała piękny prezent na swoje urodziny, które obchodzi właśnie w sierpniu. Debiutancka edycja MLS odbyła się 8 sierpnia 2009 r. w Wyszogrodzie. Po dziesięciu edycjach została w 2010 roku przeniesiona do Płocka. I tak już zostało - dodaje animator imprezy.

Kolejna w tym roku edycja Młodzieżowej Ligi Spartanwear już w sobotę 6 sierpnia. Zawody tradycyjnie odbywać się będą w hali Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych przy ulicy Korczaka w Płocku-Borowiczkach. Pierwsi zawodnicy powinni wyjść na ring około 10.00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz