wtorek, 2 sierpnia 2011

Na ręczną pieniądze nie drobne

Firma Ajaks są z Poznania, wykonująca specjalistyczne usługi oczyszczania i serwisu przemysłowego oraz specjalistyczne prace dla budownictwa podpisała z Sekcją Piłki Ręcznej Wisła Płock umowę sponsoringową, która będzie obowiązywała co najmniej do końca sezonu 2011/2012. Jeżeli obie strony będą z niej zadowolone, umowa może zostać przedłużona. Umowa została podpisana 1 sierpnia. Logo nowego sponsora pojawi się na strojach pierwszego zespołu Orlen Wisły, na placu gry oraz we wszystkich materiałach meczowych.Przedstawiciele nowego sponsora podkreślają, że marka i pozycja Orlen Wisły jako aktualnego mistrza Polski gwarantują możliwość dotarcia treści reklamowych do rynku lokalnego, ogólnopolskiego, ale dzięki grze w Lidze Mistrzów również poza granice kraju.

Firma Ajaks są pracuje na rzecz europejskich rafinerii związanych z koncernami naftowymi Total, Chevron, Texaco, OMV, Petroplus, Statoil, Galp Energia, Neste Oil i Łukoil. Współpracuje również z PKN Orlen, Basell Orlen Polyolefins oraz Grupą Lotos. Klientami Ajaksu są także największe w Polsce zakłady chemiczne, elektrownie oraz celulozownie.

Żadna ze stron nie poinformowała, na jaką kwotę została podpisana umowa sponsoringowa. Można się jednak domyślać, że jeśli logo firmy Ajaks pojawi się na strojach meczowych Orlen Wisły, nie mogą to być drobne pieniądze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz