wtorek, 26 lipca 2011

Potrójny kadrowicz


Młody, utalentowany płocczanin uprawiający sztuki walki może się poszczycić obecnością aż w trzech reprezentacjach Polski juniorów. Mateusz Rajewski został powołany do kadry low-kick, K-1 Rules oraz kick-light. Reprezentujący klub Rajewski Team zawodnik należy do najbardziej utalentowanych, a jednocześnie utytułowanych przedstawicieli młodego pokolenia sztuk walki. Obok niego miejsca w reprezentacji Polski ma jeszcze dwoje przedstawicieli płockich klubów: Łukasz Rajewski oraz Marta Chojnoska. 

Zarówno Mateusz, jak i Łukasz Rajewski to stali uczestnicy zawodów z cyklu Młodzieżowa Liga Spartanwear. Podczas trzeciej w tym roku edycji MLS-u to właśnie walka Mateusza z Marcinem Kłosowskim ze Smoka Toruń stoczona w stylu low-kick została uznana za najciekawszy pojedynek imprezy. Łukasz i Mateusz Rajewscy trenują pod okiem Roberta Rajewskiego.

Łukasz Rajewski walczący w kategorii wagowej – 67 kg powołany został do liczącej 20 osób kadry narodowej kobiet i seniorów w low-kicku. Majeusz Rajewski (-57 kg) trafił do reprezentacji juniorów w low-kicku, K-1 Rules oraz kick light.

Marta Chojnoska, wielokrotna medalistka imprez krajowych i zagranicznych w kick boxingu i K-1 Rules znalazła się w 29-osobowej reprezentacji kobiet i seniorów w K-1 Rules. Marta jest na co dzień zawodniczką Centrum Sztuk Walki Płock, gdzie trenuje pod okiem byłego mistrza świata Marcina Różalskiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz