sobota, 2 lipca 2011

Olsztynianie pokonani

W drugim sobotnim sparingu piłkarze Wisły pokonali 1:0 OKS 1945 Olsztyn. Decydującą o wyniku meczu bramkę zdobył jeden z testowanych zawodników fantastycznym strzałem z ponad 30 metrów w okienko bramki OKS-u. Władze płockiego klubu postanowiły utajnić personalia dwóch testowanych graczy, w tym strzelca bramki. Wiadomo jednak, że na placu gry pojawił się 22-letni litewski pomocnik Eivinas Zagurskas, który w sezonie 2010/2011 występował w Bogdance Łęczna.

Wśród testowanych graczy byli również Vladan Pelicić, Damian Drężewski oraz gracze rezerw Daniel Mitura, Damian Skómurski i Damian Łazicki. W składzie Wisły pojawili się również Rafał Zembrowski, który niedawno został pozyskany z występującego w Młodej Ekstraklasie zespołu Polonii Warszawa oraz Kamil Biliński. Przyszłość "Bila" w płockim klubie wciąż nie jest do końca wyjaśniona. Nie ulega jednak wątpliwości, że napastnik obdarzony takim instynktem strzeleckim bardzo by się Wiśle w pierwszej lidze przydał.

Wisła Płock - OKS 1945 Olstzyn 1:0
Wisła - pierwsza połowa: Kamiński – Mitura, Peličić, Skumórski, Łazicki – Adamczyk, Zawodnik testowany, Sielewski, Zawodnik testowany – Sekulski, Biliński; druga połowa: Kamiński – Nadolski, Kursa, Zembrowski, Pielak – Hiszpański, Zagurskas, Matar, Jaroń – Drężewski, Daniel.
OKS: Sak (46. Skiba) – Remisz, Baranowski (46. Sędrowski), Bucholc (46. Michalak), Szafraniec (Łysiak)– Stefanowicz, Głowacki (46. Ziętek), Tunkiewicz (46. Biedrzycki), Kun (46. Strzelec) – Łukasik (32. Filipek), Suchocki.