poniedziałek, 18 lipca 2011

Bilu zostaje w Płocku


Oficjalna strona Śląska Wrocław podała informację o ponownym wypożyczeniu Kamila Bilińskiego do Wisły Płock. Umowa wypożyczenia będzie obowiązywała do końca czerwca 2012 roku. Wisła zastrzegła sobie jednocześnie prawo pierwokupu zawodnika. Niedawno popularny w internetowym głosowaniu kibiców Biliński został wybrany najlepszym zawodnikiem Wisły w rundzie wiosennej sezonu 2010/2011. Na „Bila” głosowało ponad 50 procent fanów biorących udział w plebiscycie.

Na tę informację kibice Wisły czekali z olbrzymią niecierpliwością. Negocjacje w sprawie kolejnego wypożyczenia Kamila Bilińskiego ze Śląska Wrocław ciągnęły się bardzo długo. W pewnym momencie „Bilu” przerwał treningi z Wisłą i wyjechał do swego rodzinnego miasta. Na szczęście dostał zgodę na wznowienie treningów z ekipą prowadzoną przez trenera Mieczysława Broniszewskiego, a przedstawiciele obu zainteresowanych klubów ponownie zasiedli do negocjacji.

W końcu odniosły one właściwy skutek. Dzisiaj na oficjalnej stronie Śląska Wrocław pojawiła się informacja, że Kamil Biliński w dalszym ciągu będzie występował w Płocku. – Zawodnikiem beniaminka I ligi będzie do końca czerwca 2012 roku. Młody napastnik występował już w Wiśle w rundzie wiosennej sezonu 2010/11. W 17 spotkaniach Nafciarzy zdobył aż dwanaście goli, bardzo przyczyniając się do awansu Wisły do I ligi – można przeczytać w komunikacie. – Na podstawie podpisanej dziś umowy Biliński będzie występował w Wiśle na zasadzie wypożyczenia do końca czerwca 2012 roku. Klub z Płocka zastrzegł sobie w umowie opcję transferu definitywnego.
Oby okazało się, że w pierwszej lidze były król strzelców Młodej Ekstraklasy nie zatraci swojej skuteczności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz