piątek, 3 czerwca 2011

Majdan w płockiej podstawówce

Radosław Majdan, były bramkarz reprezentacji Polski, był gościem honorowym uroczystego podsumowania działań sportowych w Szkole Podstawowej nr 3 w Płocku. Zaproszony przez dyrekcję szkoły gość wręczył nagrody zwycięzcom rozgrywek szkolnych, miejskiego konkursu plastycznego oraz triumfatorkom międzyszkolnej siatkarskiej Volley Miniligi, której rozgrywki zakończyły się przed tygodniem. Spotkanie kończyło program profilaktyczny "Skaczę wysoko - blokuję używki" prowadzony w placówce na Wielkiej Płycie.Radosław Majdan, obecnie dyrektor sportowy warszawskiej Polonii bardzo dobrze wczuł się w rolę wręczającego nagrody i upominki. Każde z nagrodzonych dzieci zostało uwiecznione na pamiątkowym zdjęciu z bramkarzem, który m.in. bronił polskiej bramki w pamiętnym meczu z reprezentacją USA podczas mistrzostw świata w Korei. Dzieci odwdzięczyły się niesamowitą wrzawą i burzą oklasków na sam widok wchodzącego gościa.

W przerwach między kolejnymi seriami wręczania nagród uroczystość urozmaiciły występy szkolnego zespołu "Promyczki" przygotowanego przez Iwonę Michalską. A nagród było co niemiara otrzymali je uczestnicy Volley Płock Miniligi, programu profilaktyczny "Skaczę wysoko - blokuję używki", który pozwolił na przeprowadzenie turniejów międzyklasowe dwójek siatkarskich w sześciu kategoriach oraz konkursu plastycznego, w którym zadaniem było zilustrowanie nazwy programu, turnieju międzyklasowy unihokeja. Młode siatkarki z SP 3, które niedawno wywalczyły srebrny medal Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej zostały dodatkowo uhonorowane nagrodami ufundowanymi przez firmę "Reklama i Ty".

SP 3 gościła już wielu znakomitych polskich sportowców. Tradycją są tam spotkania z młodzieżą każdego z gości. Niestety, pilne obowiązki nie pozwoliły Radosławowi Majdanowi wziąć udziału w takim spotkaniu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz