środa, 15 czerwca 2011

Lekkoatletki z mistrzostwem Polski


Podczas ogólnopolskiego Vena Sport Festivalu ekipa MUKS-u Płock okazała się najlepsza w sztafecie szwedzkiej. Uczestnicy tej nietypowej konkurencji lekkoatletycznej biegną kolejno na 100, 200, 300 i 400 metrów. Płocczanki uzyskały czas 2.20,05 minuty, który jest najlepszy w czteroletniej historii VSF. Zawodniczki MUKS ustanowiły jednocześnie rekord swego klubu oraz rekord Gimnazjum nr 1 w Płocku. Płocczanki w pokonanym polu zostawiły 19 najlepszych sztafet gimnazjalnych z całego kraju.Płocką sztafetę, opartą na uczennicach klas sportowych Gimnazjum nr 1 tworzyły: Klaudia Ważyńska, Monika Braun, Karolina Ciesielska i Dominika Muraszewska oraz pełniąca rolę rezerwowej Katarzyna Kochanowska.

Natalia Kochanowska, Karolina Sadowska, Katarzyna Mielewczyk i Eliza Rokicka rywalizowały w sztafecie 4x100 metrów. W finale musiały się zadowolić siódmą lokatą. Oczko niżej uplasowali się w tej samej konkurencji chłopcy: Michał Winiarek, Paweł Nowak, Szymon Kroczak i Arkadiusz Okoński
.
Trenerami i nauczycielami zawodniczek i zawodników startujących w Vena Sport Festivalu w sztafetach są Piotr Mieszkowski i Jarosław Dobrzeniak.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz