środa, 6 kwietnia 2011

Czy będzie prawdziwa inauguracja?

To miała być inauguracja na miarę sezonu, w którym piłkarze Wisły Płock awansują do wyższej klasy rozgrywkowej. Najpierw okazało się, że murawa stadionu przy ul. Łukasiewicza nie nadaje się do użytku, później ze względu na warunki atmosferyczne przesunięto termin całej pierwszej wiosennej kolejki II ligi. Potem Wisła z czterech spotkań nie wygrała ani jednego. Ale teraz, już dziś o godz. 18.30 na płockim stadionie pojawi się Ruch Wysokie Mazowieckie by stawić czoła wzmocnionej transferami w przerwie rozgrywkowej Wiśle Płock, ale też będącej tuż po pierwszych korektach kadry, w dodatku przeprowadzonych w trybie dyscyplinarnym przez trenera Mieczysława Broniszewskiego. Oby przebieg meczu i jego wynik były godne płockiej inauguracji sezonu. Czas na to najwyższy!

Jesienią Wisła pokonała Ruch 3:0, a wszystkie bramki strzelił Michał Twardowski. Teraz Michał zaprosił na mecz kibiców w specjalnym materiale filmowym umieszczonym na You Tube i portalu klubu.

Wiadomo, że trener Broniszewski nie skorzysta z usług Marcina Pacana, Tomasza Grudnia, Daniela Koczona, Bartosza Wiśniewskiego i Piotra Karwana. Trzej pierwsi najprawdopodbniej pożegnają się z płockim klubem w najbliższych dniach, dwaj pozostali zostali przesunięci do karnej kompanii - drugiego zespołu na czas nieokreślony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz