wtorek, 12 kwietnia 2011

Będzie kolejne wzmocnienie?


Na oficjalnej stronie SPR Wisła Płock pojawiła się informacja o negocjacjach, które władze klubu prowadzą z Christianem Lillenesem Spanne, 25-letnim prawoskrzydłowym z Norwegii. Ten leworęczny zawodnik ma na swoim koncie 33 występy w reprezentacji swojego kraju. Ma również doświadczenie w europejskich pucharach. Wraz ze swoją obecną drużyną Drammen HK walczył w eliminacjach Ligi Mistrzów oraz w Pucharze EHF.

Prezes Andrzej Miszczyński podkreśla, że nie doszło jeszcze do podpisania kontraktu. Owszem, zostały przeprowadzone wstępne rozmowy, ale ich dokończenie planowane jest w końcu tego tygodnia. Norweg wybiera się bowiem na mecz swojej drużyny narodowej przeciwko Niemcom. Po tym spotkaniu negocjacje dotyczące kontraktu powinny zostać zakończone.

Warto podkreślić, że w 22 meczach norweskiej ekstraklasy, w których wystąpił w tym sezonie, Spanne zdobył 111 bramek. Do tego należy dodać jeszcze 13 goli w eliminacjach Ligi Mistrzów i 22 w Pucharze EHF.

Warto przypomnieć, że wcześniej umowy z SPR Wisła Płock podpisali Nicola Eklemović i Muhamed Toromanović. Prezez Miszczyński wspominał też, że prowadzone są negocjacje z rozgrywającym, który mógłby wzmocnić płocką drużynę. W tych rozmowach, jak wynika ze słów prezesa, płocki klub jest wspierany przez THV Kiel.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz