piątek, 1 kwietnia 2011

Będzie doping w Kielcach

Płoccy kibice w niedzielę wybierają się do Kielc, aby wesprzeć nafciarzy w pojedynku z Vive Targami Kielce. Mecz z drużyną prowadzoną przez trenera Bogdana Wentę zamyka fazę zasadniczą PGNiG Superligi.

Po fatalnym występie Orlen Wisły w finale Pucharu Polski stosunki między płockimi szczypiornistami i ich najwierniejszymi kibicami są bardzo napięte. Podczas sobotniego spotkania z Zagłębiem Lubin podopieczni trenera Larsa Walthera musieli zadowolić się bardzo mizernym, jak na możliwości płockich fanów, dopingiem. Doszło nawet do tego, że kibice zastanawiali się nad zbojkotowaniem wyjazdowego meczu z Vive Targami. Ostatecznie jednak podjęli decyzję, że wyjadą do Kielc, bo akurat tam wsparcie jest płocczanom szczególnie potrzebne.

Wprawdzie po dwóch wysokich porażkach u siebie trudno spodziewać się wygranej na wyjeździe, jednak fani mają nadzieję, że nafciarze będą walczyli do upadłego, pokazując słynny "płocki charakter". Jak można było wyczytać na kibicowskich forach, ma to być jeden z warunków odzyskania zaufania utraconego po Final Four Pucharu Polski. Mecz Vive Targi Kielce - Orlen Wisła Płock zostanie rozegrany w niedzielę 3 kwietnia. Początek zaplanowany jest na 17.30.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz