czwartek, 3 marca 2011

Szczypiorniści liczą na kibiców

Już w poniedziałek 7 marca rusza przedsprzedaż biletów na Final Four Pucharu Polski w piłce ręcznej. Impreza odbędzie się w Orlen Arenie 19 i 20 marca, a wśród uczestników są Orlen Wisła Płock, Vive Targi Kielce, Miedź Legnica i Warmia Społem Olsztyn. Związek Piłki Ręcznej w Polsce podał godziny wszystkich spotkań finałowego turnieju o Puchar Polski.

Prezes SPR Wisła Płock Andrzej Miszczyński nie ukrywa, że bardzo zależy mu na jak największym wsparciu ze strony płockich fanów handballu podczas marcowej imprezy. Dlatego właśnie przedsprzedaż została podzielona na dwa etapy.

- Mamy wiele sygnałów z całego kraju świadczących o tym, że zainteresowanie finałami Pucharu Polski, które w tym roku rozgrywane będą w zupełnie nowej formule, jest bardzo duże. Z samych Kielc chęć kupna biletów wyraziło ponad dwa tysiące osób - powiedział prezes Miszczyński podczas czwartkowej konferencji prasowej poświęconej organizacji Final Four. - Dlatego serdecznie proszę naszych kibiców, aby jak najszybciej skorzystali z możliwości zakupu wejściówek w przedsprzedaży.

W pierwszym etapie karty wstępu na Final Four będą dostępne w dwóch naziemnych punktach sprzedaży na terenie Płocka: w sklepie sportowym "Dagna" przy ulicy Nowy Rynek 10 (w godzinach 10.00-18.00) oraz w jednej z szatni na terenie Orlen Areny (12.00-18.00).

Druga tura przedsprzedaży rozpocznie się 12, a zakończy 18 marca. Wejściówki będą dostępne w internecie (dla chętnych całego kraju) oraz w czterech punktach naziemnych: w sklepie sportowym "Dagna" oraz w salonach Empik w Galerii Mosty, Galerii Mazowia i w Auchan. Bilety w Empiku będzie można kupować od 9.00 do 21.00.

Kibice będą mogli kupować tylko bilety na jeden dzień, umożliwiające obejrzenie dwóch meczów. Za spotkania sobotnie trzeba będzie zapłacić w przedsprzedaży 40 złotych, a za niedzielne 10 zł więcej. Preferencyjna cena dotyczy tylko wejściówek kupowanych w przedsprzedaży.

Związek Piłki Ręcznej w Polsce przedstawił godziny poszczególnych spotkań Final Four Pucharu Polski. W sobotę 19 marca rozegrane zostaną pojedynki półfinałowe. O godzinie 17.00 Orlen Wisła Płock zagra z Miedzią Legnica. O 19.00 rozpocznie się pojedynek Vive Targów Kielce z Warmią Społem Olsztyn. W niedzielę 20 marca o 14.30 rozpocznie się spotkanie o trzecie miejsce. Początek wielkiego finału został zaplanowany na 17.30.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz