niedziela, 6 marca 2011

Gościnni policjanci

Ekipa Orlenu okazała się najlepsza w turnieju halowej piłki nożnej zorganizowanym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA. O końcowym rozstrzygnięciu decydowały rzuty karne.
Do imprezy zgłosiło się aż dziesięć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. Po rozegraniu 20 meczów w grupie A na dwóch pierwszych miejscach znalazły się Kluge i Orlen. Kolejne lokaty zajęły: Poczta Polska, Carlsebrg i Urząd Skarbowy Płock. Grupę B wygrały Straż Miejska Płock i Służna Więzienna Płock, a następne pozycje przypadły ekipom występującym w barwach IPA z Płocka, Nowego Dworu Mazowieckiego i Sochaczewa.

W pierwszym półfinale Kluge wygrał ze Służbą Więzienną Płock 5:2, zaś w drugim Straż Miejska Płock uległa 0:2 Orlenowi. W boju o trzecie miejsce Służba Więzienna okazała się lepsza od Straży Miejskiej, wygrywając 2:1.
W spotkaniu o pierwsze miejsce po upływie regulaminowego czasu gry na świetlnej tablicy widniał wynik -0:0. Dogrywka również nie dała żadnego rozstrzygnięcia, ponieważ zakończyła się remisem 1:1. W rzutach karnych lepszy okazał się Orlen, wygrywając je 2:0 i zajmując tym samym pierwsze miejsce w całych zawodach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz