piątek, 4 lutego 2011

Utajniony strzelec

Płocka Wisła w swoim kolejnym sparingu pokonała Ruch Radzionków 2:0. Nazwisko strzelca jednej z bramek na razie jest owiane mgiełką tajemnicy.

Zgrupowanie w Kleszczowie ekipa prowadzona przez trenera Jarosława Araszkiewicza rozpoczęła od porażki 2:3 z grającym w Młodej Ekstraklasie zespołem Widzewa Łódź. Po kilku treningach Nafciarze ponownie wyszli na boisko, aby zmierzyć się z wyżej notowanym przeciwnikiem. Tym razem zagrali przeciwko Ruchowi Radzionków, który po rundzie jesiennej zajmuje szóste miejsce w pierwszej lidze.

Nafciarze spisali się zupełnie przyzwoicie i wygrali 2:0. Pierwszego gola zdobył jeszcze przed przerwą Bartosz Wiśniewski, a wynik meczu ustalił zawodnik, który niedawno pojawił się na testach.

- Sprawdzany przez nas napastnik zaprezentował się z dobrej strony i niewykluczone, że okaże się dla naszego zespołu solidnym wzmocnieniem. Nie chcemy jednak na razie zdradzać jego personaliów, aby nie zapeszyć - powiedział "Sportowcowi Płockiemu" Jacek Kruszewski, wiceprezes Wisły.

Bramki: Wiśniewski, zawodnik testowany
Wisła: I połowa: Bieszczad – Pielak, Karwan, Pacan, Hus – Grudzień, Bekas, Sing, Grzelak – Wiśniewski, Twardowski. II połowa: Kamiński – Nadolski, Karwan. Wyczałkowski, Pielak – Hlousek, Adamczyk, Sing, Lewandowski – Żaglewski, zawodnik testowany