sobota, 19 lutego 2011

Rozjechali Sochaczew, ulegli Olimpii

Dwa mecze kontrolne rozegrali w sobotę futboliści płockiej Wisły. W pierwszym z nich rozgromili Orkana Sochaczew 11:0, w drugim ulegli Olimpii Grudziądz 1:4. Trenerzy Włodzimierz Małowiejski i Mieczysław Broniszewski przyglądali się łącznie aż siedmiu testowanym zawodnikom. W pojedynku z Orkanem Sochaczew zagrali: 23-letni obrońca Jacek Kuklis, 21-letni pomocnik Mateusz Marciszko oraz dwaj napastnicy: 19-letni Krzysztof Garczewski i 22-letni Mariusz Kowalski. W obu meczach wystąpili gracze, którzu już wcześniej rozpoczęli swe testy w Wiśle.

W Grudziądzu przeciwko tamtejszej Olimpii zagrali natomiast napastnik Lechii Gdańsk Michał Pruchnik, senegalski pomocnik Matar Gueye oraz środkowy obrońca, którego danych trenerzy na razie nie chcą ujawniać.

Pojedynek zespołu, który w Płocku prowadził Włodzimierz Małowiejski z sochaczewskim Orkanem był bardzo jednostronnym widowiskiem. Mimo różnicy klas nie można jednak nie docenić bramkowych popisów Radosława Bilińskiego i Mateusza Marciszki, który robili wszystko, aby udowodnić swoją przydatność do płockiego zespołu.

Mocnym rywalem dla Wisły okazała się Olimpia Grudziądz. Płocczan poprowadził w tym meczu  Mieczysław Broniszewski. Niestety, lider grupy zachodniej drugiej ligi okazał się na własnym (bardzo zmrożonym) boisku zbyt mocny i płocczanie musieli pogodzić się z wysoką porażką. Jedynego gola dla Wisły zdobył w tym meczu testowany Michał Pruchnik.

Wisła Płock – Orkan Sochczew 11:0 (3:0)
Bramki dla Wisły: Garczewski 1, Biliński 4, Kowalski 2, Marciszko 3 i Wiśniewski 1
Wisła: Kamiński – Skrzynecki (Bieńkowski), Pacan, Kuklis, Grzelak (Skumórski) – Marciszko, Biliński, Żaglewski, Wiśniewski – Garczewski (Hiszpański), Kowalski

Olimpia Grudziądz – Wisła Płock 4:1 (1:0)
Bramki: Rogóż, Ruszkul, Ratajczak i Pach (dla Olimpii) oraz Pruchnik (dla Wisły)
Wisła: Bąk - Nadolski, Kursa, zawodnik testowany, Hus - Chwastek, Sing, Nowacki, Gueye, Lewandowski – Pruchnik. Po przerwie weszli: Wyczałkowski, Rafael, Twardowski, Szczur.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz