poniedziałek, 21 lutego 2011

Derby na początek

Od derbów rozpoczną rundę rewanżową płockie zespoły występujące w II lidze tenisa stołowego mężczyzn. Już w niedzielę 6 marca o godz. 11 w sali Zespołu Szkół Kupieckich przy ulicy Abpa Nowowiejskiego zmierzą się Nadwiślanin Wod-Przem Płock i Victoria Płock. Oba zespoły walczą o utrzymanie się w II lidze.

 
Faworyta tego pojedynku ciężko wskazać. Wyżej o jedno oczko w tabeli jest Nadwiślanin, lecz tenisiści Victorii pokazali, że potrafią być groźni dla każdego. W ostatnim meczu między tymi zespołami padł remis 5:5. W walce o utrzymanie się w lidze Nadwiślanin wydaje się mieć więcej szans, gdyż z pięciu spotkań, jakie czekają ten zespół aż cztery rozegra u siebie. Odwrotnie jest w przypadku Victorii, którą czekają trzy mecze wyjazdowe, choć jeden z nich w Płocku.

Kalendarz II ligi mężczyzn
(mecze płockich zespołów)
13 marca, godz. 11: Condohotels Morliny II Ostróda - Victoria; GKTS Wiązowna - Nadwiślanin.
20 marca, godz. 11: Nadwiślanin - Condohotels Morliny II; ITR Waldi Trans Iława - Victoria.
3 kwietnia, godz. 11: Nadwiślanin - ITR Waldi Trans; KS Ożarowianka Ożarów Maz. - Victoria
17 kwietnia, godz. 11: Victoria - GKTS Wiązowna; Nadwiślanin - Ożarowianka. 

Jedyny płocki zespół występujący w III lidze mężczyzn - Nadwiślanin II zajmuje po I rundzie 8 miejsce i również zagra w grupie spadkowej, sześciu drużyn, walczących o utrzymanie się w lidze. Płocczanie kolejno zagrają z: KS Bogoria III Grodzisk Maz. (6 marca, wyjazd), UKS Alfa Gostynin (13 marca, dom), GKS Wkra Sochocin (20 marca, wyjazd), KS ATS III Warszawa (3 kwietnia, dom) i z SPTS Pro Futuro Łomianki (17 kwietnia, dom).

W IV lidze mężczyzn występują dwa zespoły z powiatu płockiego - Nadwiślanin III Płock i Nadwiślanin Słubice. Płocczanie po pierwszej rundzie byli na 9. miejscu, słubiczanie na ostatnim - 12. Oba zespoły zagrają o utrzymanie się w lidze w grupie spadkowej. Ich przeciwnikami będą kolejno:
Nadwiślanina III Płock: TS Ciechanów (6 marca, wyjazd), Nadwiślanin Słubice (13 marca, wyjazd), SPTS Pro Futuro II Łomianki (20 marca, wyjazd), GKS Pokrzywnica (3 kwietnia, wyjazd), KS Ożarowianka II (17 kwietnia, wyjazd);
Nadwiślanina Słubice: GKS Pokrzywnica (6 marca, dom), Nadwiślanin III Płock (13 marca, dom), Ożarowianka II (20 marca, dom), SPTS Pro Futuro II (3 kwietnia, wyjazd) i TS Ciechanów (17 kwietnia, dom).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz