poniedziałek, 7 lutego 2011

Podbeskidzie za mocne

Marząca o awansie do ekstraklasy ekipa Podbeskidzie Bielsko Biała okazała się za mocna dla piłkarzy płockiej Wisły. Podopieczni trenera Jarosława Araszkiewicza ulegli bielszczanom w Kleszczowie 1:2.

Losy meczu zostały rozstrzygnięte już w pierwszej połowie. Wisła otworzyła wynik meczu już w 18. minucie. Niestety, nafciarze cieszyli się z prowadzenia raptem trzy minuty. Do wyrównania doprowadził Krzysztof Zaremba. Decydującą o końcowym wyniku bramkę w 32. minucie zdobył Dariusz Łatka. Wisła testowała w tym meczu nigeryjskiego pomocnika Babatunde.

Wisła: Kamiński (46' Bieszczad) - Nadolski, Karwan, Pacan, Hus - Chwastek, Wyczałkowski (46' Bekas), Żaglewski, Lewandowski - Wiśniewski, Babatunde (46' Koczon)