poniedziałek, 28 lutego 2011

Nowi gracze w Płocku


Trzej kolejni piłkarze nożni podpisali w poniedziałek kontrakty z Wisłą. Tym razem są to dwaj napastnicy i jeden obrońca.

Najbardziej doświadczony w tym gronie jest 27-letni Jakub Zabłocki. Wychowanek Gwiazdy Starogród ma na swoim koncie grę w trzech klubach ekstraklasy: Koronie Kielce, Polonii Bytom i Lechii Gdańsk. W 48 meczach, które rozegrał w najwyższej klasie rozgrywkowej zdobył dziesięć bramek. W rundzie jesiennej sezonu 2010/2011 występował w rezerwach Lechii Gdańsk. Pozyskany z gdańskiego klubu napastnik związał się z Wisłą do 30 czerwca 2012 z opcją rozwiązania kontraktu po rundzie wiosennej sezonu 2010/2011.

Krzysztof Garczewski to 20-letni napastnik, który przyszedł do płockiego klubu z UKS-u Lider Włocławek. Młody zawodnik podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 2015 roku. Mateusz Pielak, chociaż ma zaledwie 18 lat, zdążył zaliczyć już trzy kluby. Karierę rozpoczynał w Mazurze Karczew, skąd przeszedł do Juniora Ursynów. Po krótkiej przygodzie z występującą w Młodej Ekstraklasie ekipą Lechii Gdańsk wrócił do Juniora. Jego kontrakt w Płocku obowiązywał będzie do 30 czerwca 2011 roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz