poniedziałek, 14 lutego 2011

Kibice do gry


Już po raz jedenasty zostanie rozegrany turniej fanów futbolu o puchar Stowarzyszenia Kibiców Klubu Wisła Płock. Impreza odbędzie się w sobotę 26 lutego w hali przy ulicy Korczaka.

- Jak zawsze przed rozpoczęciem, czy też wznowieniem rozgrywek ligowych wychodzimy na boiska czy hale, by we własnym gronie, wraz z zaproszonymi ekipami zainaugurować ligową jesień lub wiosnę - napisali organizatorzy imprezy na internetowym forum SKKWP.

Zawody, które dotychczas rozgrywane były w Blaszak-Arenie, tym razem zostały przeniesione do hali Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych w Płocku-Borowiczkach. W turnieju weźmie udział 12 zespołów, które zostały podzielone na cztery grupy: Grupa A: Stowarzyszenie, Fan Cluby, Młoda Petra. Grupa B: Goście I, Patologang, FC Sierpc. Grupa C: Goście II, GUN, Dogs Band. Grupa D: Goście III, Patoloyoung, Wyjazdowicze.

W fazie grupowej wszystkie spotkania trwać będą 2x7 minut. Dwie najlepsze ekipy z każdej grupy awansują do drugiej rundy. Począwszy od ćwierćfinałów mecze potrwają 2x10 minut. Zespoły składać się będą z sześciu zawodników (pięciu w polu i bramkarz). Do turnieju każdy zespół może zgłosić nie więcej niż dziesięciu graczy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz